ТОВ`Оконіка` - підприємство, що спеціалізується на випуску світлопрозорих конструкцій з ПВХ профільних систем VEKO, з використанням фурнітури VHS и Winkhaus autoPilot. У виробництві компанія`Оконика` використовує сучасні технології при збиранні віконних і дверних виробів.

 

Вся продукція підприємства сертифікованих УкрСЕПРО.

Сертификат Veka до 12.02.2014  

Підприємство проводить монтаж ПВХ конструкцій на підставі отриманої ліцензії Міністерства регіонального розвитку та будівництва України №558874 от 12.11.2010г.

 

Компанія `Оконика` завойовує довіру все більшої і більшої кількості клієнтів високою якістю своєї продукції, а також висококласним сервісом. Завдяки відмінним теплоутримуючим якостям ПВХ, вікна і двері VEKO захищають Ваш будинок від проникнення холоду взимку. Постійні протяги і конденсат більше не будуть Вас турбувати. Вікна та двері VEKO максимально зберігають тепло в будинку і тим самим зменшують витрати на опаленні. Купуючи, вікна VEKO, Ви купуєте гарантовану якість та енергозбереження на довгі роки.

 

Надаємо весь спектр послуг: замір, доставка, установка, відновлення внутрішніх і зовнішніх укосів, скління балконів, утеплення, вагонка. Діє система знижок. Кожному покупцю ПОДАРУНОК.  Детальна інформація про всіх акції і знижки у нас на сайті - www.okonika.ua